• Неодамнешно
  • -30 %
2017 нови Ретро Гроздобер зголеми цвет очила за сонце Барок очила за сонце Луксузни Сонцето Beach Метални Легури Пеперутка Цветните очила за сонце

2017 нови Ретро Гроздобер зголеми цвет очила за сонце Барок очила за сонце Луксузни Сонцето Beach Метални Легури Пеперутка

DEN 537.00
DEN 766.56

Количина на стоки
Тековен


2017 нови Ретро Гроздобер зголеми цвет очила за сонце Барок очила за сонце Луксузни Сонцето Beach Метални Легури Пеперутка Цветните очила за сонце

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Леќа Висина:
00
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
L-007
Леќа Ширина:
00
Бренд Име:
BaLoKe
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Леќи Материјал:
Стакло

Најдобри понуди