• Неодамнешно
Pince-nPlastic Титаниум Читање Очила 1.0 3,5 Преносни Паричникот Читателот со Случајот носот клип на Мини читање очила со случајот

Pince-nPlastic Титаниум Читање Очила 1.0 3,5 Преносни Паричникот Читателот со Случајот носот клип на Мини читање очила

DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Ние сме производители.
За било какви прашања за моќ,боја,материјал или цел?
Контакт со нас на :
Wechat : 13857713072
Т ел : 0086-13857713072

Други карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Број На Модел На:
4206-1
Леќа Ширина:
4cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Обложување:
HC
Леќа Висина:
3cm
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Леќи Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди