• Неодамнешно
  • -52 %
СРЕЌЕН Е ДИЗАЈН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ Дрвени очила за сонце Мажи/Жени Ретро Поларизирани Очила за Сонце UV Заштита S'5268

СРЕЌЕН Е ДИЗАЈН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ Дрвени очила за сонце Мажи/Жени Ретро Поларизирани Очила за Сонце UV Заштита S'5268

DEN 670.00
DEN 1396.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
48mm
Бренд Име:
СРЕЌЕН Е
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
42mm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
S5268
Рамка Материјал:
Дрвени
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана,Анти-Рефлективен

Најдобри понуди