• Неодамнешно
  • -40 %
Адвокатско очила за сонце Бренд Дизајнер Polaroid Hd Риболов Спорт Сонце очила Жените Поларизирана okulary Возење Очила Mens очила за сонце

Адвокатско очила за сонце Бренд Дизајнер Polaroid Hd Риболов Спорт Сонце очила Жените Поларизирана okulary Возење Очила

DEN 777.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен

Адвокатско очила за сонце Бренд Дизајнер Polaroid Hd Риболов Спорт Сонце очила Жените Поларизирана okulary Возење Очила Mens очила за сонце
1)Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
2)Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
3)Мешани големини и бои за промет на големо е добредојдена, може да се даде попусти за големи нарачки.
4)Достапни бои : Исто Како Фотографии
Секој пар очила за сонце се различни и уникатни.

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
42cm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VLHQETXN
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
очила
Број На Модел На:
V8504 ok Спортски очила за сонце
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Ширина:
71cm
Рамка Материјал:
Пластични
Важи за :
Јава ,Мотоцикл Трки Натпревар,Сурфање,Отворено ,спортски
Класичен удобно :
Спортски,возење,риболов,Одмор
погоден за лицето форма:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
Пол/Возраст:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени masculion feminino
Пакување:
1 очила за сонце+1exclusive packagin
Пол:
Мажите Поларизирана Спортски Очила За Сонце
Носот Влошки:
Удобно Интегрирани Носот Влошки
Рамка Функција:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
Функција:
Анти UV400,Намалување на Отсјај,Очила,Мода Accessorieries
гроздобер очила за сонце жени:
анти-отсјај возење очила

Најдобри понуди