• Неодамнешно
  • -5 %
Алуминиум Магнезиум Поларизирани очила за сонце мажите Бренд Возење Очила Пловењето Очила спортски Возачот Eyewear Жените Машки Намалување на Отсјај

Алуминиум Магнезиум Поларизирани очила за сонце мажите Бренд Возење Очила Пловењето Очила спортски Возачот Eyewear Жените

DEN 893.00
DEN 939.84

Количина на стоки
Тековен


*Ви се заблагодарам за вашата поддршка, и вашето задоволство е наша најголема извршување!
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби
некои разлики!
*Пакување Содржина :
1 x очила за сонце
1 x Платно
1 x Пакет
НИЕ И ВЕТУВАМЕ ПОКАЖУВА ВИСТИНСКИ PHOTOES КАКО ШТО СЕ ПРЕЗЕМЕНИ ОД СТРАНА НА ФОТОАПАРАТОТ.
Алуминиум Магнезиум Поларизирани очила за сонце мажите Бренд Возење Очила Пловењето Очила спортски Возачот Eyewear Жените Машки Намалување на Отсјај

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
BEAWESOME
Леќа Висина:
38mm
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Број На Модел На:
2020
Леќа Ширина:
68mm
Стил:
овална
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
Рамка Ширина:
139mm
Рамка Должина:
67mm
Рамка Висина:
41mm
Нога Lenth:
117mm
Носот Влошки Ширина:
20mm

Најдобри понуди