• Неодамнешно
  • -40 %
OFIR Секси Мачка Око, очила за сонце 2018 Нова Мода Триаголник Мали Димензии Модерна Ретро Дизајнер Жените Сонце Очила Нијанси за Дама YD-20

OFIR Секси Мачка Око, очила за сонце 2018 Нова Мода Триаголник Мали Димензии Модерна Ретро Дизајнер Жените Сонце Очила

DEN 167.00
DEN 277.44

Количина на стоки
Тековен


1. Продавница поддршка за мали трговија на големо 2. Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да купи 3. Продавница за сите нови и стари клиенти мала количина на големо концесии 4. Ако имате намера да соработуваат, се чувствуваат слободни да ме контактирате 5. Ако примате какви било проблеми со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе се реши за тебе 6. НАШИТЕ ќе обезбеди квалитетни услуги за сите корисници
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца ,ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $300, ние нудиме бесплатен превозот од DHL, EMS, Fed Ex, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај нас во 10days. Ние ќе рефундирање на парите oncereceive тоа. Ве молиме имајте пакетот нема ефект нашата втора продажба. 2)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 3)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Леќа Ширина:
50mm
Стил:
Мачка Очи
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
45mm
Број На Модел На:
YD-20
Бренд Име:
OFIR
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобри понуди