• Неодамнешно
  • -45 %
AEVOGUE Поларизирани очила за сонце Женска Метална Рамка Класичен Бренд Дизајнер Steampunk Унисекс Сонце Очила со UV400 AE0556

AEVOGUE Поларизирани очила за сонце Женска Метална Рамка Класичен Бренд Дизајнер Steampunk Унисекс Сонце Очила со UV400

DEN 384.00
DEN 697.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
47 mm
Број На Модел На:
AE0556
Бренд Име:
AEVOGUE
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
50 mm
Рамка Функција 1:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
Рамка Функција 2:
Лесни За Супериорна Удобност
рамка боја:
Црна,Желка,Бела,Мулти
Шарки:
Засилен Метал Шарки
Носот Влошки:
Англиски Стил Носот Парчиња
Производ Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци
Дизајн Инспирација:
Италија Дизајнер Гроздобер Инспириран Дизајн На Рамка
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Употреба Предмет:
Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење

Најдобри понуди