• Неодамнешно
  • -20 %
Нови Мажите Photochromic Поларизирани очила за сонце Бренд Дизајнер за Возачите Машки Безбедноста при Риболов UV400 Сонце Очила BS2206

Нови Мажите Photochromic Поларизирани очила за сонце Бренд Дизајнер за Возачите Машки Безбедноста при Риболов UV400 Сонце

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
MOTELAN
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Photochromic,UV400
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
TAC
Леќа Висина:
37 mm
Леќа Ширина:
67 mm
Број На Модел На:
BS2206 Поларизирани очила за сонце
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Производ Функција:
Photochromic,Стилски,Лесен,Удобен
Употреба Предмет:
Возење на Сончево,Облачно, Дождливо Ден
Производ Сертификат:
CE, ФДУ,UV400
Леќа Стил:
Интелигентни Photochromic HD Поларизирана
Погоден Лице:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
Пакет:
Чиста Крпа,Поларизирана Тест Картичка,Тешко Случај

Најдобри понуди