• Неодамнешно
  • -40 %
Здрава Силикони Деца Јасно Очила Девојки И Момчиња Флексибилни Eyewear Рамки Деца Очила Во Рамки Оптички Спектакл Рамки Дете

Здрава Силикони Деца Јасно Очила Девојки И Момчиња Флексибилни Eyewear Рамки Деца Очила Во Рамки Оптички Спектакл Рамки

DEN 240.00
DEN 399.36

Количина на стоки
Тековен

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. 5)Предметите ќе пристигне во врска 15-45 дена по испорака( Бразил 60 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Состојба : НОВА
Рамка Материјал : TR90
Леќа Материјал : TAC Јасно Леќа
Содржина : 1 Парчиња Наочари+ 1 Чисто Платно
Подобро за 4-12 години деца.
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Б-S802
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
брза испорака:
Обично во 48 часа
очила рамка:
TR90 Рамка, Мек, Флексибилен, Безбедност
Погоден Толпата:
Момчиња, Девојки, Деца, Детска
внимание:
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Пред Цел
Леќа Сила:
0 степен
Рамка За Користење:
Оптички Рамки/ Декорирани Рамка

Најдобри понуди