• Неодамнешно
HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила Светлина во Едно парче рамка Слој Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BD-Црна

HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила Светлина во Едно парче рамка Слој Леќа Диоптрија +1.0~+4.0

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

HEJIE Мода Човек Жената Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила Ултра-Висока светлина Јасно Слој Анти Нула Анти-Отсјај Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BD-Црна

Црна

Други карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Црна
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Број На Модел На:
BD-Црна
Обложување:
HMC
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
CR-39
Леќа Ширина:
5.1 cm
Леќа Висина:
2.8 cm
Бренд Име:
HEJIE
Рамка Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
TR90
рамка боја:
Црна
Големината На Рамката:
51-21-138mm(Леќа ширина-мост-храм)
Леќа Висина:
28mm
Пред Ширина:
137MM
Пол:
Жени,Мажи,Мажи,Жени
Леќа Карактер:
Обложување,Анти Сини Зраци
сила:
+1.0+1.5+2.0+2.5+3.0+3.5+4.0
Рамка Стил:
Едно парче рамка ,Ultra Light
Пакет:
Случајот+Платно

Најдобри понуди