• Неодамнешно
ID Име Ознака Случај Кука Јаже 24pcs UHOO 6742 15mm Hummer Lanyard Бизнис Име лична Карта Носителот на Вратот Значка Носителот Суспензија Кабелот

ID Име Ознака Случај Кука Јаже 24pcs UHOO 6742 15mm Hummer Lanyard Бизнис Име лична Карта Носителот на Вратот Значка

DEN 964.32

Количина на стоки
Тековен


Што е со превозот ?
Ние процес инвентар мало/примерок цел во 3-7days. За сопствени цел или промет на големо со цел, микс нарачате ве молиме контактирајте со нас да се потврди детали и да доведе време. се главно во линија на разни продавница тела, вклучувајќи екранот тела, Полици & полици додатоци како етикета носители, етикета носителот ленти, ПОП Рекламирање етикета постери/ картички, порака табла, продавница декорација налепници, беџеви, продавница инструментално, обичај промоција на подарок, логото на услугата за печатење, продавница секојдневно треба и вработените униформа, канцелариски материјал и др. Кина пост воздух пошта е 18-27 дена, дури и повеќе. Некои земји, како што е Бразил, Шпанија се строго на царината. Сите коментари, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 ден.
Прилагодено дизајн, правење на примероци, трговија на големо, се меша, продажба на мало, примерок наредби се добредојдени. Само некои од нарачка од express (ТНТ/UPS/Fedex/DHL/EMS) може да треба да го процесот на царинење. Ние ќе им даде на VIP членство, прекрасната услуга за добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
. Ве молиме не го остават лоши коментари или поднесе спор директно, без каков било контакт со нас.
4)За штета, како и обично, ние ќе организираме неколку резервни делови за да се избегнат штети прашање пред пратката, или брод нови како надомест откако ќе се забележи ни прашање. Нашиот производ може да ви помогне да се подобри вашата продажба и рутински управување со ефикасно. не би цена екстра такса како што знаеме. Затоа ние мора да носат двоен товар кога парцела беше враќање во Кина. Тоа зависи од вашите обработка. Ние обично го прават цел царинската вредност пониска од реалната сума за да ви помогне да се избегнат дополнителни царинење такса.
За повратни информации, и по-продажбата на Услугата!
Пет ѕвезди за повратни информации е многу важно за нас. За сите други прашања, се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам прво.
Она што за плаќање и наплата ?
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Pay Pal, Т/Т.
Ќе има ли данок или се справи со такси на мојата цел?
Ако превозот од изразат како ТНТ/ UPS/DHL/ Федекс, EMS, тоа може да ве чини повеќе такса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе одговори и да почне да се справи со вашиот проблем во рок од 1 ден. Понекогаш, царинење ќе чини неколку дена повеќе.

Други карактеристики

Бренд Име:
UHOO
Тип:
Lanyard
Број На Модел На:
6742*24

Најдобри понуди