• Неодамнешно
  • -17 %
100Pcs Kraft Хартија Плоштадот Висат Ознаки Свадба Дел y Корист Етикета Цена Картички за Подароци

100Pcs Kraft Хартија Плоштадот Висат Ознаки Свадба Дел y Корист Етикета Цена Картички за Подароци

DEN 61.00
DEN 73.44

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Хартија, Боја : Кафена/White/Black Облик : Плоштадот Совршен за scrapbooks,знаци,карти,подарок ознаки,итн. Големина : 5cm/1.97" во должина; 3cm/1.18" во ширина (прибл.) Дупка со дијаметар : 5mm/0.2" (прибл.) Количина : 100 Pcs answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow1-2cm се разликуваат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Други карактеристики

Бренд Име:
JINHAO
Број На Модел На:
D20618-Б.К.
Тип:
значка на носителот

Најдобри понуди