• Неодамнешно
  • -49 %
ROXI Изјава Ѓердан за Жените 2017 Ангелските Крилја Пеперутка Кристал Кристал Ѓердан Џемпер Синџир Ѓердан collares Накит

ROXI Изјава Ѓердан за Жените 2017 Ангелските Крилја Пеперутка Кристал Кристал Ѓердан Џемпер Синџир Ѓердан collares Накит

DEN 110.00
DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен


ROMAD Долг Ѓердан Жените Ангелските Крилја Пеперутка Кристал Кристал Приврзоци Ѓердан Џемпер Синџир Накит Колиер Femme 2017
Тип : Мода Жените Долг Ѓердан
Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу Носи Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / Предложи Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата Пакет : 1 buc жените ѓердан Одговара за : Yound и Зрелост Женски Забелешка : Ако има било какви разлики на боја или настава на сликата, ве молиме обратете се до автентични производи
5888 Кликнете И да Добијат Попусти ДО 50% парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
********************** ********************** ************ Топло Совети ************** **************** *************************** Почитувани клиенти : ви Благодариме за вашата цел однапред.
Кога ќе ја прими стоката, pls внимателно проверете го бројот на производи и додатоци се заврши или не.
Ако најдете било какви проблеми со производите или цел, pls се чувствуваат слободни да контакт пред да замине на повратни информации или отворање на спорот,
и ние ќе ви помогнат да се реши тоа во прв пат. Ви благодариме за вашето разбирање. ************************ ****************************************************** *************************************** ******* *******
ПРЕВОЗОТ 1.За да може да пратите онлајн)за 15-60 работни денови за испорака; 2. цел > $5 ,ние ќе ја испратите вашата нарачка од преку Ali Express Стандард за Испорака или преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet(на САД)за 15-45 работни денови за испорака(некои земјата ќе треба повеќе време); 3.цел > $150,ние ќе ја испратите вашата нарачка бесплатен превозот од преку Fedex,DHL,Aramex,EMS (за делот земји) за 3-10 работни денови за испорака. ПОВРАТНИ информации 1.Ви благодариме за да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија,Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. 2.Ако не сте ги задоволи со стоката,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress.Негативни повратни информации не се реши нешто,ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. 3.Ако имате било какви прашања, pls слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Бренд Име:
Romad
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
OG000820YDJ
Обликотшема:
самовила
Pendant Големина:
6.7*1.8 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Повод:
Подароци,Партија,Birthday (Роденден), Дневна,Ангажман,Свадба
одговараат за:
Мамо,Девојка,Дами,Пријатели,Сестра,Итн
Тип На Објект:
Жените pendant Ѓердан
Подароци:
Нова Година на Подарок за Денот на Вљубените Ден на Мајката Божиќ Ден
Пакет:
1 buc Жените Ѓердан
Должина:
70 cm
долг ѓердан:
ѓердан жените 2017
ѓердан ѓердан:
Ѓердан жените модна изјава 2017
Ѓердан & pendant:
Долг Ѓердан за Жените 2017

Најдобри понуди