• Неодамнешно
  • -5 %
316L не ' Рѓосувачки Jingle Bell Кул Мотоцикл Biker Pendant

316L не ' Рѓосувачки Jingle Bell Кул Мотоцикл Biker Pendant

DEN 761.00
DEN 801.12

Количина на стоки
Тековен


Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail.
Превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена по вашата исплата,бесплатен превозот преку кина пост воздух mail.
Политика На Враќање
Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена. Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ни даде можност да ги поправите грешките. Ние ќе направиме се што е можно за да го решите вашиот проблем. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации И Контакт ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Со цел да се добие навремена reponse и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Trade Manager .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PJ1005
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Boyard
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Jingle Bell
Pendant Големина:
3cm * 2cm
Pendant Тежина:
18g

Најдобри понуди