• Неодамнешно
  • -15 %
бесплатен превозот Љубители На половина срце pendant ѓердани мушка синџир за мажи жени 316L не ' Рѓосувачки Челик ѓердан трговија на големо

бесплатен превозот Љубители На половина срце pendant ѓердани мушка синџир за мажи жени 316L не ' Рѓосувачки Челик ѓердан

DEN 122.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


ИЗВЕСТУВАЊЕ : /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија, без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!
1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број)
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.
- Бидете внимателни : сите pandants ѓердан се со монистра синџири,како оваа фотографија
објектот пакување на opp вреќа,не подарок кутија материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик pandant големина : срце-2.8x2cm синџир : 60cm
превозот време
Производи :
Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !
Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата . Ова се нашите цели .
Политика На Враќање :
Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво. Ако навистина не го сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад до мене во рок од 7 дена, но стоката мора да се добри, не се користат и не се човек-направени штети, и ќе треба да ги сноси сите превозот цена . Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена . Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме 7/24 услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања за моите производи. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден.
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.
Вашето задоволство,нашите извршување!!

Други карактеристики

Број На Модел На:
573J-43
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
љубителите'
Pendant Големина:
2.8x2cm
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Должина:
60 cm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Monla

Најдобри понуди