• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија На Големо Злато Црна Природни Obsidian Камен Ѓердан Благослов Четири Сезони Грав Pendant Среќа Жени Мажи Џемпер Синџир Накит

Трговија На Големо Злато Црна Природни Obsidian Камен Ѓердан Благослов Четири Сезони Грав Pendant Среќа Жени Мажи Џемпер

DEN 659.00
DEN 693.60

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 【Име на Производ】 Природни злато црна Obsidian Четири Сезони Грав (Pendant) Ѓердан 【Спецификација】 Pendant големина за 44x17x12mm *****Реална Слика*****

Други карактеристики

Метална боја:
Јаже, верига, Монистра синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
SYS-013
Пол:
Унисекс
Функција:
енергија
Материјал:
природни злато obsidian
Pendant:
четири сезони грав pendant
боја:
Злато Црна
Џемпер синџир ѓердан:
енергија камен pendant

Најдобри понуди