• Неодамнешно
  • -20 %
Almei Школка во Прав Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит Црна Ѓердан Сребрена Боја Pendant Синџир 20% SY1644

Almei Школка во Прав Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит Црна Ѓердан Сребрена Боја Pendant Синџир 20%

DEN 185.00
DEN 231.36

Количина на стоки
Тековен


П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.
Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,Sapphire-Накит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци,Шарм,Був Ѓердан
Almei Школка во Прав Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит Црна Ѓердан Сребрена Боја Pendant Синџир 20% SY1644
Almei Школка во Прав Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит Црна Ѓердан Сребрена Боја Pendant Слободни Синџир SY1644
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.
Almei Школка во Прав Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит Црна Ѓердан Сребрена Боја Pendant Слободни Синџир SY1644
.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.

Други карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
бисер ѓердани
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Функција:
ѓердан
Компатибилност:
ѓердан
Pendientes гроздобер:
Моден ѓердани за жени
Collares де moda barata:
ѓердан pendant

Најдобри понуди