• Неодамнешно
  • -13 %
Природни Црна Оникс Камења, Камења Хексагонална Посочи Исцелување Реики Чакра Pendant Црна Кожа Кабелот Necklace18lnch 5 Групи/Пакет

Природни Црна Оникс Камења, Камења Хексагонална Посочи Исцелување Реики Чакра Pendant Црна Кожа Кабелот Necklace18lnch

DEN 584.00
DEN 671.04

Количина на стоки
Тековен

3")Дебели, 38mm(0.Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Црна Оникс Gemstones Хексагонална Посочи Исцелување Реики Чакра Шарм Pendant Монистра со Црна Вистинска Кожа Кабелот Ѓердан 18" Инчен 5 Групи/Пакет Облик : Хексагонална Посочи Шарм Монистра, Големина : 8мм(0.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел.5")Долго, Прстен 4mm Продажба Quantit y : 5 Групи/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Ѓердан Должина : 18" со Продолжување Синџир може да биде продолжена до 20" Ѓердан Кабелот : Вистински Вистинска Кожа Кожа Боја : Црна Синџир Дебелина : 2mm Материјали : Камен скапоцен камен : Црна Оникс Боја : Црна Затворач : Hummer Ноктот Состојба : Brand New Природни скапоцени камења за да Изберете Од : #1) Јасна Кварцен Кристал Рок, #2) се Зголеми Кварц, #3) Зелена Aventurine, #4) Аметист, #5) Smoky Кварц, #6) Жолт Кварц, #7) Цреша Кварц, #8) Opalite, #9) Црна Оникс, #10) Индискиот Ахат, #11) Сива Ахат, #12) Црвена Ахат, #13) Луди Чипка Ахат, #14) Стабилизирана Тиркизна, #15) Lapis Lazuli, #16) Сина Fluorite, #17) Виолетова Fluorite, #18) Сина Песок, #19) Златен Песок, #20) Тигар Око, #21) Tigereye Железо, #22) Бела Howlite Тиркизна, #23) Rhodonite, #24) Sodalite, #25) Pyrite, #26) Бела Жад, #27) Лимон Жад, #28) Unakite, #29) Црвениот Џаспер, #30) Слика Џаспер #31) Lotus од јаспис, #32) Dalmation Место, #33) Црна и Бела Зебра, #34) Rhyolite, #35) од Снег Шушка, #36) Син на самото Место може да се меша бои, ве молиме да ни ме на Камења ви треба кога ќе ја заврши својата цел, во спротивно ќе брод на сите во Црно Оникс, ви благодариме на ПРЕВОЗОТ ***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
8мм(0.3)Дебели, 38mm(0.5)Долго, Прстен 4mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18''
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
посочи pendant Ѓердан
боја:
Сребрена / Црна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди