• Неодамнешно
  • -88 %
сребро позлатен Ѓердан, година сребро Pendant мода накит , sculptural сјајна шупливи /gfkaowra hwsaqnza LQ-P167

сребро позлатен Ѓердан, година сребро Pendant мода накит , sculptural сјајна шупливи /gfkaowra hwsaqnza LQ-P167

DEN 42.00
DEN 352.32

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Повод:
Партија
кодот:
P167
gfkaowra:
gflaowsa
gfmaowta:
gfnaowua

Најдобри понуди