• Неодамнешно
  • -20 %
Fahsion Топла Продаде Природен камен Шарм Хексагонална столб точка Приврзоци за накит по повод одбележувањето на Големо 12Pcs Бесплатен превозот

Fahsion Топла Продаде Природен камен Шарм Хексагонална столб точка Приврзоци за накит по повод одбележувањето на Големо

DEN 422.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен


Камен Големина : 32-милиметри*10мм*10мм
Материјал : Природен камен
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди