• Неодамнешно
  • -15 %
2018 бесплатен превозот 30мм природни јасно бели кварцен кристал Монистра пирамида Чакра Камења Ѓердани Исцелување Реики Бесплатен превозот

2018 бесплатен превозот 30мм природни јасно бели кварцен кристал Монистра пирамида Чакра Камења Ѓердани Исцелување Реики

DEN 244.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
триаголник
is_customized:
No
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
dghg
Бренд Име:
CCHGM
Функција:
Фитнес Тракер

Најдобри понуди