• Неодамнешно
  • -49 %
Топла Продажба Кристал Циркон Pendant 925 Sterling Silver Бесплатен Превозот Најновите Модни Атрактивни Накит Pendant PP40

Топла Продажба Кристал Циркон Pendant 925 Sterling Silver Бесплатен Превозот Најновите Модни Атрактивни Накит Pendant

DEN 120.00
DEN 234.24

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : Одбра
Материјал : 925 Sterling Silver
Камен : Tanzanite
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PP40
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди