• Неодамнешно
  • -50 %
FAMSHIN бесплатен превозот Брзи и Бесни 6 7 тешко гас актер Доминик Toretto / крст ѓердан pendant,подарок за вашето момче

FAMSHIN бесплатен превозот Брзи и Бесни 6 7 тешко гас актер Доминик Toretto / крст ѓердан pendant,подарок за вашето момче

DEN 41.00
DEN 81.60

Количина на стоки
Тековен

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.39 во Пакет тежина : 25g / 0.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.8 cm Количина : 1 Pc Пакет големина : 11 * 11* 1 cm / 4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ѓердан
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Пол:
Момчиња
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
4.9 cm*3.8 cm
Број На Модел На:
SKU N043
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
FAMSHIN
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Pendant големина на :
54cm* 39MM
Синџир должина :
60см
Опис на производот :
Дијамант 14
Тежина:
22.8 g
Должина:
60cm

Најдобри понуди