• Неодамнешно
  • -4 %
сребрен Ѓердан сребро Pendant мода накит , cordiform сјајна светиот /gfzaoxga hxhaqooa LQ-P335

сребрен Ѓердан сребро Pendant мода накит , cordiform сјајна светиот /gfzaoxga hxhaqooa LQ-P335

DEN 47.00
DEN 48.96

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Повод:
Партија
кодот:
P335
gfzaoxga:
ggaaoxha
ggbaoxia:
ggcaoxja

Најдобри понуди