• Неодамнешно
  • -88 %
сребро позлатен Ѓердан,сребро Pendant мода накит , cordiform шупливи сјајна /gfwaoxda hxeaqola LQ-P218

сребро позлатен Ѓердан,сребро Pendant мода накит , cordiform шупливи сјајна /gfwaoxda hxeaqola LQ-P218

DEN 40.00
DEN 336.96

Количина на стоки
Тековен


Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant
Повод:
Партија
кодот:
P218
gfwaoxda:
gfxaoxea
gfyaoxfa:
gfzaoxga

Најдобри понуди