• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Гроздобер Златен Ѓердан Мажите Jewelry18K Златна Боја Линк Синџир 6MM Единствени Нето Синџир Ѓердан трговија на Големо

Нови Гроздобер Златен Ѓердан Мажите Jewelry18K Златна Боја Линк Синџир 6MM Единствени Нето Синџир Ѓердан трговија на

DEN 430.00
DEN 477.60

Количина на стоки
Тековен

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Epacket(САД)
USD
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Нови Гроздобер Златен Ѓердан Мажите Jewelry18 K Злато Позлатен Линк Синџир 6 MM Единствени Нето Синџир Ѓердан трговија на Големо
Напомена :
Материјал : 18k вистински злато позлатен. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
NN33735
Бренд Име:
Adixyn
Тежина:
19.5g
Затворач Тип:
Hummer
Ширина:
0.6cm

Најдобри понуди