• Неодамнешно
  • -30 %
Жена Дар Златен Ланец Ѓердан Ѓердан 45см/18inch Камен howlite Топката Мушка Камен Pendant Ѓердан Накит Шарм

Жена Дар Златен Ланец Ѓердан Ѓердан 45см/18inch Камен howlite Топката Мушка Камен Pendant Ѓердан Накит Шарм

DEN 231.00
DEN 330.72

Количина на стоки
Тековен


Објектот број 6 N00381
Ѓердан Должина, Големина : 45см /18inch(Прилагодливи)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
45см
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
6N00381

Најдобри понуди