• Неодамнешно
  • -50 %
БАКНЕЖ ЖЕНА 8 Бои Кристал Голем Камен Месечината & Ѕвезда Pendant Тетоважа Ѓердан Ѓердан за Жените Геометриски Бохемски Ѓердани Синџир Boh

БАКНЕЖ ЖЕНА 8 Бои Кристал Голем Камен Месечината & Ѕвезда Pendant Тетоважа Ѓердан Ѓердан за Жените Геометриски Бохемски

DEN 44.00
DEN 87.36

Количина на стоки
Тековен


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Карактеристики : БАКНЕЖ ЖЕНА 8 Бои Кристал Голем Камен Месечината & Ѕвезда Pendant Тетоважа Ѓердан Ѓердан за Жените Геометриски Бохемски Ѓердани Синџир Boho Накит 1. Ве молиме Милениче 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Пакет Листата : 1 X. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ви благодариме! Боја : исто како на слика Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Пол : Жените Боја : 8 Бои Материјал : Цинк легура + Кристал Синџир Должина : 42-5cm (прилагодливи) Ѓердани Pendant : 4cm Количина : 1 Компјутер Пакет големина : 11 * 11* 1 cm / 4. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на фотографиите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
4cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Бренд Име:
KISSWIFE
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N626
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Други
Компатибилност:
Други

Најдобри понуди