• Неодамнешно
  • -20 %
Гроздобер Нерѓосувачки Челик Нежен Двојно Остава Ѓердан Жените Девојка Елегантна Темперамент Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Boho Синџир Collane

Гроздобер Нерѓосувачки Челик Нежен Двојно Остава Ѓердан Жените Девојка Елегантна Темперамент Накит Од Не ' Рѓосувачки

DEN 84.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Pendant Големина:
25x14mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
N0097
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FAZZTONC
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Шарм ѓердан
Компатибилност:
bff ѓердан
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Ѓердан Тип:
Двоен Лист Ѓердан
Должина:
38+5 CM
Пад на превозот:
Прифати Dropshipping Услуга
фабрика:
Yes
is_customized:
Yes
Функција:
Висок квалитет
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима

Најдобри понуди