• Неодамнешно
  • -9 %
UWIN Iced Од Песок Експлозијата Крстот Pendant Нерѓосувачки Челик Шарм Bling Кристал Мажи Жени Крстот Pendant Ѓердан Хип хоп Накит

UWIN Iced Од Песок Експлозијата Крстот Pendant Нерѓосувачки Челик Шарм Bling Кристал Мажи Жени Крстот Pendant Ѓердан

DEN 375.00
DEN 411.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Компатибилност:
ios
Бренд Име:
UWIN
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
R012
Обликотшема:
Крстот
Функција:
накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Мажите панк pendant
боја:
Злато
Име:
крстот pendant
Пол:
Мажи жени pendant

Најдобри понуди