• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија на големо Жолта Природни Кристал Приврзоци Рака Врежан Среќа Мачка Pendant Џемпер Синџир Ѓердан Среќа за Жени Мажи Подарок Накит

Трговија на големо Жолта Природни Кристал Приврзоци Рака Врежан Среќа Мачка Pendant Џемпер Синџир Ѓердан Среќа за Жени

DEN 1332.00
DEN 1401.60

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Име на Производ : Природни жолта кристал среќа мачка Pendant Ѓердан Pendant големина : околу 42*26*22mm Пакување : кутија за Накит
*****Реална Слика*****

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GDSJ0114
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
богатство
Материјал:
природни кристално
боја:
Жолта
Pendant:
среќа мачка pendant
среќа и богатство pendant:
Џемпер синџир ѓердан

Најдобри понуди