• Неодамнешно
  • -37 %
Симпатична Легура Глеѓ Шарм Ѓердан Ѓердан Буци Легура Божиќ Приврзоци Ѓердан Јака Мода Жените Чипка Ѓердан Colliers Colar

Симпатична Легура Глеѓ Шарм Ѓердан Ѓердан Буци Легура Божиќ Приврзоци Ѓердан Јака Мода Жените Чипка Ѓердан Colliers Colar

DEN 151.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Производ Екранот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
1.5 cm
Бренд Име:
Banny Розова
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BPN-999
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Слика
Главен Материјал:
Цинк Легура Глеѓ Чипка Линк Синџир
Метална боја:
злато боја
Должина:
30+7cm
Тежина:
35g
Применливи прилики:
Ангажирање Годишнината Одмор Подарок
Пакетот Вклучува:
9 Парчиња Ѓердан
ѓердан стил:
Буци Божиќ Ѓердан Ѓердан Симпатична Чипка Ѓердан Јака

Најдобри понуди