• Неодамнешно
  • -8 %
Тренди Знамето На сад Војник Куче Ознака Ѓердан За САД Patriots Партија Хип Хоп, Рок Ѓердан Dropshipping

Тренди Знамето На сад Војник Куче Ознака Ѓердан За САД Patriots Партија Хип Хоп, Рок Ѓердан Dropshipping

DEN 283.00
DEN 307.68

Количина на стоки
Тековен

Тренди Знамето На сад Војник Куче Ознака Ѓердан За САД Patriots Партија Хип Хоп, Рок Ѓердан Dropshipping :
1. Материјал : Метал синџир со Цинк Легура Bling Знаме Куче Ознака Привезоци, пломба со кристално кристал, во 18 K Злато Позлата, со најдобри сјајна & јасност, го прави повеќето модни & класичен Хип Хоп Приврзоци ѓердан, поздравен во светот;
2. Боја : Достапни во Сребрена / Злато Позлата боја;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа Различни на различни бои за вашиот изберат, и може да се меша бои во вашата нарачка : за Појавување на Хривнија & Earring може да се направи според вашите барања :
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 200

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
everfashion
Pendant Големина:
4.0 * 2.6 cm Bling Знаме Куче Ознака Приврзоци
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YJ10-5387
Обликотшема:
знаме
Материјал:
Метален Синџир со Цинк Легура Молитва Рака Pendant
боја:
Злато Позлата боја
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Приврзоци Ѓердан
Должина:
76 cm length Chain
Големина на Приврзоци:
4.0 * 2.6 cm Bling Знаме Куче Ознака Приврзоци
is_customized:
Yes

Најдобри понуди