• Неодамнешно
  • -15 %
Anslow Најдобро Продаваните Мода Накит Црн Краток Цвеќиња Chokers Ѓердан За Жените Јака Изјава Ѓердан Подарок LOW0043AN

Anslow Најдобро Продаваните Мода Накит Црн Краток Цвеќиња Chokers Ѓердан За Жените Јака Изјава Ѓердан Подарок LOW0043AN

DEN 192.00
DEN 225.12

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте На Нашата Продавница
ве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,
ние би сакале да се справи со сите наредби.
Материјал : кожа /цинк легура
Должина : 45см+5cm(1cm грешка)
Тежина : е 36,5 g
Оригиналното Место : Кина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
LOW0043AN
Бренд Име:
ANSLOW
Pendant Големина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Метал
Функција:
накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Кожа/Цинк Легура

Најдобри понуди