• Неодамнешно
  • -48 %
Жешка! Зголеми Цвет Пеперутка Pendant Ѓердан Антички Сребрен/Бронза Синџир Стакло Ѓердан Гроздобер Накит За Подарок За Жените И Мажите

Жешка! Зголеми Цвет Пеперутка Pendant Ѓердан Антички Сребрен/Бронза Синџир Стакло Ѓердан Гроздобер Накит За Подарок За

DEN 32.00
DEN 61.92

Количина на стоки
Тековен

Синџир материјал : алуминиумски
Синџир стил : вода синџир
Количина : 1pcs
Pendant Големина : 28*36mm
Продолжен Синџир : Никој
Инкрустирани материјал : не мозаик
Дали да падне со : Yes
Да Не Multilayer : Никој
Применливи пол : неутрална
Дали место : на самото место
Состојба : Нова
Долг синџир : 50cm
Боја : Сребрена / Црна / Bronz
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец monit

Други карактеристики

Должина:
50cm
Бренд Име:
ZBOZWEI
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
02
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло+Алуминиумски
Функција:
no
Компатибилност:
no

Најдобри понуди