• Неодамнешно
  • -20 %
Uwin Песок Експлозијата Круг Мајами Кубанската Круг Freemasons Логото Iced Надвор Rhinestones Pendant Ѓердан Од Злато Сребрена Боја Хип Накит

Uwin Песок Експлозијата Круг Мајами Кубанската Круг Freemasons Логото Iced Надвор Rhinestones Pendant Ѓердан Од Злато

DEN 269.00
DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
Uwin Песок Експлозијата Круг Мајами Кубанската Круг Freemasons Логото Iced Надвор Rhinestones Pendant Ѓердан Од Злато Сребрена Боја Хип Накит
Стил : Песок Експлозијата Freemasons Pendant Necklce
Боја : Злато,сребро.
Големина : 4.5 cm*3.5 см
Тежина : 20g
Материјал : алуминиумски
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
UWIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Бесплатно-Мајстор
Парична казна или Моден:
Хип Хоп Мода Ѓердан
Тип На Објект:
Популарниот Хип Хоп Ѓердани
Pendant Големина:
4.5*3.5 см
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Ѓердан, мажите ѓердан
Трговија на големо:
на располагање
боја:
Злато
Објектот:
Бесплатно-Мајстор pendant ѓердан
Стил:
кубанската синџир ѓердан
Тежина:
20g gold plating hip hop jewelry
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди