• Неодамнешно
  • -26 %
Продажба Ѓердан Невидливи Риба Линија Кристал Ѓердан Вратот Циркон Жените Clavicle Синџир Дама Feminino Јака

Продажба Ѓердан Невидливи Риба Линија Кристал Ѓердан Вратот Циркон Жените Clavicle Синџир Дама Feminino Јака

DEN 54.00
DEN 72.96

Количина на стоки
Тековен


Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиумски+Кристал Боја : Како На Сликата
Големина : Синџир Должина околу 38+5cm,Pendant пречник од 6mm/8мм
Пакет : 1 Парче
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ви благодариме за разбирањето!

Други карактеристики

Бренд Име:
BONLAVIE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
LCCNL29
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
6mm/8мм
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди