• Неодамнешно
  • -29 %
Моден лента pendant ѓердани Убава музика лента модел pendant ѓердани за Да ја одбележат младите од ѓердани за жени

Моден лента pendant ѓердани Убава музика лента модел pendant ѓердани за Да ја одбележат младите од ѓердани за жени

DEN 443.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура На синџир материјал : бакар 2.Големина : 1.2*0.8 cm 3.Боја : 18 K Златна боја / сребрена боја / розово злато боја 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
wjzb
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Број На Модел На:
LX171205011
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Функција:
Будилникот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Функција:
Декорација
Тип На Објект:
метал ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Унисекс жени
Метална боја:
18K Златна боја / сребрена боја / розово злато боја
Должина:
46

Најдобри понуди