• Неодамнешно
  • -30 %
Скршено Срце Стил 2-Парче И 3 Делови Pendant Necklce Најдобри Bitches Најдобри Пријатели Засекогаш Писма Ѓердан Пријателство Накит

Скршено Срце Стил 2-Парче И 3 Делови Pendant Necklce Најдобри Bitches Најдобри Пријатели Засекогаш Писма Ѓердан Пријателство

DEN 70.00
DEN 100.32

Количина на стоки
Тековен


Информации за производот Материјал : Алуминиум Кристал Боја : Сребро;злато Димензии : должина на Синџирот на 45СМ

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
XL032-XL354
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
?
Функција:
?
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
место на потекло:
Кина(mianland)
Пакет:
Opp Пакет
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
is_customized:
Yes
Должина:
45CM
Материјал:
Цинк Легура
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...

Најдобри понуди