• Неодамнешно
  • -15 %
Романтични Класичен Керамички Ormosia Pendant Ѓердан Црвено Гроздобер Додаток за Денот на Вљубените Подароци Бесплатен Превозот Занаетите Накит

Романтични Класичен Керамички Ormosia Pendant Ѓердан Црвено Гроздобер Додаток за Денот на Вљубените Подароци Бесплатен

DEN 184.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


>>>Производот Фото
Керамички Мушка Големина : околу 0.8 cm(дијаметар)
Должина : 40cm да 80см прилагодливи
>>>Пакување Детали
Сите производи се внимателно паркирани за да се избегне можна штета во превозот, па тоа е речиси невозможно да се биде demaged. Ако било breakness во превозот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо и да ни ја испратите фотографијата на производи и пакет во 2 дена. Ние ќе ви испратиме нова(само доколку вкупните цени на borken производи повеќе од 5 долар) или refoud што на скршени еден. Надворешниот Картон Opp Кеси Стандард Пакување Меур филм
>>Qulity И Услуга
Нашите производи се направени од страна на рака,Толку убава збор не е лесно.Сите производи се qulity проверка со висок quility.
>>>Други инструкции
Плаќање :
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
Сите керамички производи се handmaking па не се истите оние. тие има мала разлика се должи на рачно производство. па ве молиме да ужива во уметноста на handmaking. По продажбата и повратни информации :
Contat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе sovle сите проблеми!
Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
GC001
Пол:
Жените
Pendant Големина:
дијаметар околу 4.5 cm
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Керамички
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Kongfu Во Рацете
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Должина:
about 40cm-60cm

Најдобри понуди