• Неодамнешно
  • -28 %
Виножито Желка/желка/pendant долг ѓердан/нова 2015 кореја Луксузни модни накит дами јака/colar/колиер femme/tortuga

Виножито Желка/желка/pendant долг ѓердан/нова 2015 кореја Луксузни модни накит дами јака/colar/колиер femme/tortuga

DEN 483.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
за 4cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 70cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
90988050
Бренд Име:
CNANIYA
Важат за:
Грб/џемпер/блејзери/облека/пром фустани/костим/вечер фустан
одговара на толпата:
неколку/љубители/булчински/star/женски/femininos/mujer/жена/mulher
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/денот на вљубените/туризам
Стил:
ретро/симпатична/корејски/античкиот/турски/kpop/ Европа/американски/мода/moda
Тип:
bijouterie/joias/kolye/gargantilha/joyas/bisuteria/nacklace/neclace
Припаѓаат на:
убавината/висок квалитет/орнаментика/bijuteria/berloque/acessorios
Обликот:
pingentes/colgantes/меур/meias/halskette/collana/keeting/tartaruga
Карактеристики:
голема/макси/буци/исказ/European/американски/париз
категорија:
collares mujer/bijoux//накит/jewlery/joyeria/max/accesories/sautoir
Материјал:
strass/Австрија кристал/cristal/кристал/diamante

Најдобри понуди