• Неодамнешно
  • -50 %
U7 Голема Големина Цвет Pendant Нов Луксузен Злато/Сребрена Боја Кристал Накит Трговија На Големо Pendant Ѓердани Жените P435

U7 Голема Големина Цвет Pendant Нов Луксузен Злато/Сребрена Боја Кристал Накит Трговија На Големо Pendant Ѓердани Жените

DEN 286.00
DEN 571.20

Количина на стоки
Тековен

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Pendant Големина:
5 cm
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P435
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
0.27 cm
Должина На Синџирот :
50cm+5cm
Без Никел:
Yes
опции:
Злато Во Боја И Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Најдобри понуди