• Неодамнешно
бесплатен превозот шарм жените додатоци квалитет Австриската Кристал љубовник 4 четири Лист Детелина Лисја ѓердан pendant мода накит

бесплатен превозот шарм жените додатоци квалитет Австриската Кристал љубовник 4 четири Лист Детелина Лисја ѓердан pendant

DEN 58.56

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Најдобар квалитет! добро повратните информации!
големина на :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
2.6x2.1 cm
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NTNECK9554
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Функција:
види фото

Најдобри понуди