• Неодамнешно
  • -10 %
Нов Оглас Класичен кормило Кристал Приврзоци сребро позлатен Кристал Ѓердан за жените дама машка Мода Накит N679

Нов Оглас Класичен кормило Кристал Приврзоци сребро позлатен Кристал Ѓердан за жените дама машка Мода Накит N679

DEN 108.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен


стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brande нова Боја : како на сликата шоу,сребрена боја. Должина околу 18inches. Пакет : содржина како слика
1. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост ,превозот начин ќе
зависи од вкупните трошоци
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Сингапур Пост
Кина Пост
10-28 работни дена
16-45 работни дена
EMS
7-12 работни дена
>=$200
DHL/ UPS/Федекс/ /Федекс/ ARAMEX
3-8 работни дена
>=$200
2. со пост воздух mail Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail 2. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00 ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00 ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00 АУ : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00 3. Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
4.0X3.6CM
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
N679
Бренд Име:
GINSTONELATE
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Водител на
Пол:
Унисекс
боја:
Сребро.
Должина:
18 inchs

Најдобри понуди