• Неодамнешно
Трговија на големо 50pcs/многу Глеѓ Легура на злато боја накит секси усни приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY накит Додатоци

Трговија на големо 50pcs/многу Глеѓ Легура на злато боја накит секси усни приврзоци шарм за нараквица ѓердан DIY накит

DEN 758.40

Количина на стоки
Тековен

Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по исплата потврди. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени.
Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. pls waitting трпеливо. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JC015
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
секси усни

Најдобри понуди