• Неодамнешно
  • -49 %
18 Инчен Синџир 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Поставен срце до Срцето Pendant Ѓердан ААА Циркон Сребро Жените Накит

18 Инчен Синџир 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Поставен срце до Срцето Pendant Ѓердан ААА Циркон Сребро Жените Накит

DEN 644.00
DEN 1261.92

Количина на стоки
Тековен

18 Инчен Синџир 925 Sterling Silver Жените Ѓердан Поставен срце до Срцето Pendant Ѓердан ААА Циркон Сребро Жените Накит 100% Sterling Silver 100% НОВИ

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
DOTEFFIL
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
18.00*13.00 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
XN0146
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
добро здравје
Име на производ:
925 Sterling Silver Мода Шарм Ѓердан
Пакување:
сомот торба
За превозот:
Бесплатен превозот
100% sterling silver:
Yes
Главниот Камен:
1.00 mm
ѓердан големина:
18 инчи

Најдобри понуди