• Неодамнешно
  • -50 %
U7 Tassel Ѓердан од Злато Боја Кристал Трендовски Унисекс Накит трговија на Големо 4.5 cm Pendant Ѓердан P437

U7 Tassel Ѓердан од Злато Боја Кристал Трендовски Унисекс Накит трговија на Големо 4.5 cm Pendant Ѓердан P437

DEN 264.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P437
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
4.5 cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
0.27 cm
Должина На Синџирот :
50cm+5cm
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобри понуди