• Неодамнешно
Божиќ Ангел Звуци Хармонија Bola Бебе Bola Топката Бременоста Топката Bola Бебе Повикувачот Бебе Pendant & Ѓердан N14NB63

Божиќ Ангел Звуци Хармонија Bola Бебе Bola Топката Бременоста Топката Bola Бебе Повикувачот Бебе Pendant & Ѓердан N14NB63

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и мирен, на бременоста топката е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.
За Пакување
*.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Кога и како да се користи на бременоста топка?
Мајката на се можат да се носат на бременоста топката од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy е стомакот. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна.
4 Понекогаш е потребно за 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. Исто звуци кои soothed и смирена вашето бебе за време на бременоста ќе имаат ист смирувачки ефект откако ќе пристигнат.
1 Ние онлајн од понеделник до сабота 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.* Вашата цел ќе биде спакуван многу добро, ние ќе користат различни пакување методи (мала/голема подарок кутија, или EPE )според големина и материјал на вашата нарачка.
2 Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговориме. Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање. Ви благодариме за разбирањето!
Тајна Помеѓу Мама И Бебе :
Поврзани Производи Покаже
Антички Сребрен Pendant Бебе Повикувачот Pingentes DIY Накит Мексико Bola Топката Jingle Bell Bijoux Ангел Бебе Свири Ѓердан Топката Срцето Хармонија Bola трговија на Големо Bola Бременоста Bijoux I Schmuck Ангел Звуци Locket Halskette Pendant Накит Jingel Бел Топката Бебе Повикувачот Eudora Хармонија Топка Големо Bola Prenancy Bijoux Schnuck Мека Свири Locket Halskette Pendant Бебе Jingle Bell Новиот Ангел Schmuck Породилно Злато Бебе Туш Бебе Повикувачот Свири Бел Bijoux Мека Свири Eudora Хармонија Топката Ангел Крило Jingle Bell Музички Топката Jingle Bell Свири Bola Eudora Хармонија Топка Големо Шарм Llamadores Де Ангел Pingentes DIY Накит Frangipani Божиќ Подарок Шарени Снегулка Хармонија Bola Мексиканската Меморија Locket Кафез Музика Свири Звук Топката Ангел Повикувачот Pendant & Ѓердан од Злато Позлатен Овошје Срцето Хармонија Bola Pendant Жените Накит Ангел Повикувачот Хармонија Музички Мексиканската Bola Породилно Свири Топката Нови Црна Пиштол боја Коцка Хармонија Bola Топката Музички Bolas Ангел Звук Pendant Мајката Да Биде Стомак Ѓердан Collares Бебе Туш Подарок Мали Скршени Цвет Eudora Хармонија на Топката во Злато Жените Pendant Накит Ангел Повикувачот Музички Мексико Bola Породилно Свири Тонови на Ароматерапијата Locket Пердув Кафез Diffuser Парфем Pendant Со 10 PCS Pompon Ѓердан Божиќ Подарок За Жените Девојка
Она што е бременоста топка?
Со потекло од Мексико на бременоста топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека бременоста топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Број На Модел На:
N14NB63
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Материјал:
ОЛОВО, КАДМИУМ СЛОБОДНИ
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
Пол:
Децата, Жените, Бебе, Девојки, Момчиња
Pendant тип:
Recaller На Ангели

Најдобри понуди