• Неодамнешно
  • -25 %
HZ--A197 Астрономски Sundial Свет Pendant Астрономија Ѓердан Аква Бронза Astrological Гроздобер Стакло Фото Накит (Не 3D) HZ1

HZ--A197 Астрономски Sundial Свет Pendant Астрономија Ѓердан Аква Бронза Astrological Гроздобер Стакло Фото Накит (Не

DEN 54.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен


Големина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 10
Бришење на слики :
Превозот :
Земја
Превозот Време
Забелешки
Сад
15-30 работни дена
Обезбеди Следење на Број кои се Испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mai
Друга Земја
20-60 работни дена
Имаат Следење на Број кои се Испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail
Нема shippment за време на викендите и на големите празници.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ние, исто така може да испрати од DHL, UPS-от, Fedex и EMS и така натаму.
Ако сакате овие брз начин, pls слободно контактирајте со нас веднаш.
Квалитетот contral :
Ние ќе го проверат квалитетот еден по еден и да ви испрати фотографии и детални информации за потврда пред пратката. Но квалитет проблем неизбежни, ве молиме контактирајте со нас или испрати назад на стоки, ние ќе ги врати вашите целосна исплата или да се обезбеди повторување на услугата, а ќе се обрне на превозот надомест.
Нашата супериорност :
-Евтини
-Квалитетот контролирани
-МАЛИ ЦЕЛ прифатливо, ОЕМ или ODM добредојде
-Брзо испорака
-НОВ ДИЗАЈН прашање на нашата веб страница често, добредојдовте да ја посетите кога сте слободни.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди за нас, ви Благодарам многу!
Ако сте незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти

Други карактеристики

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Панк
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
О-207
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
Објектот:
Стакло Фото
жешка:
Астрономија Ѓердан

Најдобри понуди