• Неодамнешно
  • -30 %
BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Домот Бесконечност Љубов Двојно Срцето Pendant Ѓердани за Жените парична Казна Накит за Подарок SCN121

BAMOER Автентични 925 Sterling Silver Домот Бесконечност Љубов Двојно Срцето Pendant Ѓердани за Жените парична Казна

DEN 576.00
DEN 822.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Bamoer
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
SCN121
Pendant Големина:
2*1.8 cm
Функција:
Повик За Потсетникот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина

Најдобри понуди